XMTD-8000 Inteligjente Temperatura fabrikë me shumicë Rregullatori dhe prodhuesit | Taiquan Electric
Keni një pyetje? Na jep një telefonatë: 86-13806605444

XMTD-8000 Inteligjente Rregullatori Temperatura

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi i përgjithshëm: 8000 seri inteligjente (temperatura) rregullator ekran miraton qark të integruar në shkallë të gjerë. Ajo ka këto karakteristika: saktësi të lartë, performancë të fortë sizmike, besueshmërisë së lartë, instalimin përshtatshëm, lexim i qartë, nuk ka paralaks, të vëzhgimit në distancë të gjatë dhe kështu me radhë. Produkti është përdorur gjerësisht në shumë industri, të tilla si: industria kimike, industrinë e lehtë, tekstile, metalurgjisë, veshje, trajtimit të ngrohjes, fermentimi, sheqer, vulcanization gomës dhe kështu me radhë, dhe ajo mund të ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim i përgjithshëm :

  safasf (4)

  8000 seri inteligjente (temperatura) rregullator ekran miraton qark të integruar në shkallë të gjerë. Ajo ka këto karakteristika: saktësi të lartë, performancë të fortë sizmike, besueshmërisë së lartë, instalimin përshtatshëm, lexim i qartë, nuk ka paralaks, të vëzhgimit në distancë të gjatë dhe kështu me radhë. Produkti është përdorur gjerësisht në shumë industri, të tilla si: industria kimike, industrinë e lehtë, tekstile, metalurgjisë, veshje, trajtimit të ngrohjes, fermentimi, sheqer, vulcanization gomës dhe kështu me radhë, dhe kjo mund të masë temperaturën në rangun e -100xFF ~ + 1600xFF dhe automatikisht të kontrolluar.

   

  Specifikim produkti:

  sinjali input K, E, J, S, tipi B termoelement, Pt100, type rezistenca 50NJM termike, tension standarde, rezistenca, 0-10ma aktuale sinjal 4-20mA linear
  saktësi ± 1% PF + 1 shifror ose ± 0.5% PF + 1 shifror
  llojet e rregullimit ON / OFF Dy çelsin lloji, ndërprerje PID, të vazhdueshëm PID
  prodhimi i kontrollit kontakt Relay, shkakton sinjal tensionit RSS, prodhimi DC4-20mA aktual, Single - bidirectional Tiristori zero-kalimit shkaktojë impuls, single - faza e dyanshëm faza Tiristori - ndryshim shkaktojë impuls
  output alarmi kontakt Relay
  Duke punuar furnizimit me energji elektrike AC220V ± 10% (50 / 60Hz)

   

  Opsionet Madhësia:

  modele

  madhësi të jashtëm (W x H x D)

  madhësia Hole

  XMTG-8 □□□

  48 x 48 x 110 (mm)

  45 x 45 (mm)

  XMTE-8 □□□

  48 x 96 x 110 (mm)

  45 x 92 (mm)

  XMTD-8 □□□

  72 x 72 x 110 (mm)

  68 x 68 (mm)

  XMTA-8 □□□

  96 x 96 x 110 (mm)

  92 x 92 (mm)

  XMT-8 □□□

  80 x 160 x 80 (mm)

  76 x 152 (mm)

  Vërejtje: Simboli "□" paraqet se çfarë funksionon që ju duhet, ju lutem referojuni në shpjegimin vijues.

   

  Shpjegimi Model:

  XMT □ -8 □ □ □

             ①            

  ① gjeresia: A: 96 x 96 D: 72 cm 72 E: 48 cm 96 G: 48 cm 48

  Përshtatjet shkruani:  

  0: dy switches type 2: tre çelsin type  

  4: Produkti goditje elektrike vazhdueshëm PID 5: shkas Produkti SSR përhershme PID 

  6: Faza teke faza zhvendosje të vazhdueshëm PID

  7: teke faza zero - kalim shkaktuar SCR ndërprerje PID

  8: tre faza zero-kalim shkaktuar SCR ndërprerje PID    

  9: rregullim vazhdueshëm PID (4-20mA)

  lloje Alarm: 0: asnjë alarmi 1: sipërme alarm vlera absolute

  2: alarm vlerë të ulët absolute

  3: alarm vlera e sipërme dhe të poshtme absolute

    Distribution sensor type:

  1: termoçift 2: rezistenca termike 3 aktuale standarde  

  4: rezistencë sinjal 5: aktuale 0-10mA 6: aktuale 4-20mA


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat !