Keni një pyetje? Na jep një telefonatë: 86-13806605444

dedikuar për automatizimin industrial

Zhejiang Taiquan Electric Co, Ltd, është e vendosur në Liushi qytetit e Wenzhou City i cili është i famshëm për aplikim elektrike. Ne jemi një prodhues profesional dhe furnizuesit e kontrollues temperatura, sensorë për temperatura, stafetë të forta shtetërore, silic kontrolluar rregullator roltage, ekran dixhital metra elektrike (ac / dc Ampere, ac / dc voltmetër, Faza, frekuenca, Power, Power Faktori Meter) Programmable Inteligjente Meter, Multi-funksion (rrjeti) Monitor energjisë.

Kontrollues PID

PID kontrollues është pranuar universalisht dhe më i zakonshëm që përdoret kontrollues në aplikim industrial, sepse PID kontrollues është i thjeshtë, për të siguruar stabilitet të mirë dhe përgjigje të shpejtë.

Lajme

DIZAJNIT TUAJ VET BRAND

Ne gjithashtu mund të ofrojë OEM shërbimin e prodhimit për konsumatorët në të gjithë botën.

WhatsApp Online Chat !