Shumicë DH48S-2Z Digital Display fabrikë Vonesa Koha Relay dhe prodhuesit | Taiquan Electric
Keni një pyetje? Na jep një telefonatë: 86-13806605444

DH48S-2Z Digital Display Vonesa Koha Relay

Përshkrim i shkurtër:

General description : DH48S adopt advanced IC and digital tube, can replace H5CN or such function products. With advantage of: • Beautiful appearance,  • Wide delay time range, • High accuracy,  • Low power consumption,  • Long life,  • Big contact rating, used for automatic control. Main technical parameters: Model DH48S-1Z DH48S-S DH48S-2Z DH48S-S-2Z DH48S-2ZH Operation Mode Single-pass Repetition or single-pass Single-pass Repetition or single-pass Single-pass ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim i përgjithshëm :

  dsada (4)

  DH48S miratojë avancuar IC dhe digjitale tub, mund të zëvendësojë H5CN ose produkte të tilla funksion. Me avantazhin e:

  • pamja e bukur, 

  • Wide varg kohë vonesë,

  • Saktësi të lartë, 

  • Konsumi i ulët të energjisë, 

  • Jetë e gjatë, 

  • Vlerësimi Big kontaktit,

  përdoret për kontrollin automatike.

  Parametrat kryesore teknike:

  model

  DH48S-1Z

  DH48S-S

  DH48S-2Z

  DH48S-S-2Z

  DH48S-2ZH

  Operacioni Mode

  Single-pass

  Përsëritje ose të vetme-pass

  Single-pass

  Përsëritje ose të vetme-pass

  Single-pass

  Forma e Kontaktit

  On-vonesë SPDT, me rivendosjes & pauzë funksionit

  On-vonesë DPDT

  On-vonesë SPDT dhe menjëhershëm SPDT

  vonesa Gama

  DH48S

  DH48SA

    vlera Switch varg Delay vlera Switch varg Delay
    H 1M-99H99M M , S 1S-99M99S
    M 1S-99M99S H , M 1M-99H99M
    S 0.01S-99.99S 0.01S 0.01S-99.99S
        0.1s 0.1s-999.9S
        S 1S-9999S
        M 1M-9999M
        10s 10S-99990S
        0.1m 0.1m-999.9M
        0.1H 1M-999.9H
        H 1H-9999H
  Furnizimi me energji elektrike Toleranca 85-110% të tensionit të vlerësuarat
  Voltage vlerësuarat DC12V, DC24V, AC110V, AC220V, AC380V
  Vonesa Kontrolli Saktësi ≤0.3% ± 0.05S
  Kontakt Rating 5A @ 220VAC, 5A @ 30VDC (rezistenca)
  Jeta mekanike ≥10 7
  Jeta elektrike ≥10 5
  Temperatura Ambient -10 ℃ ~ + 50 ℃
  shpërndarje të energjisë ≤5W
  lartësi <2000m
  panel Size 48 x 48 x 100 (mm)
  vrimë Size 45 x 45 (mm)
  Metodat në rritje Panel, hekurudhor Din

  Sequence diagram :

   fasfsa (2)

  Dimensions & vrimë fikse:

   fasfsa (3)

  Instalimet dhe diagramet :

  fasfsa (1)

  Përdorni  udhëzim:

  1.Set vonojë herë të parë, pastaj kaloni në energji elektrike.

  2.Pas vonojë vendosur në kohë, duhet të mbulojë kapelë mbrojtëse, për të shmangur të shtypni kaloni dial pastaj timer veprim.

  3. Në qoftë se ngarkesa e tanishme është e madhe, duhet të përdoret me contactor.

  4. Kur kaloni në terminalin ①③, pozicioni kontakti do të rivendosur, kur të kaloni off, koha do të fillojë me zero, mund të përdorni këtë funksion për të arritur Off-vonesë funksion (DH48S-2Z nuk kanë këtë funksion).

  5. Përdorimi funksion pauzë si një kundër: (DH48S-2Z nuk e kanë këtë funksion), kur të kaloni në terminalin ①④, koha është pushim, të mbajë ekran, kur fik, koha vazhdojë.

  6. Reset dhe pushim tela, ju lutem, përdorni tel mburojë.

  7. ndaloni shtoni tension për pauzë ose reset terminal.

  8. Rrethana Përdorimi duhet të jetë pa helm, pluhur, shi, ngrica, mjegull e naftës.

  9. Shënim: Ky produkt mund të shfaqin të plotë, e fshehur zero, numërimin, numërimin mbrapsht.


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat !