Keni një pyetje? Na jep një telefonatë: 86-13806605444

dedikuar për automatizimin industrial

Zhejiang Taiquan Electric Co, Ltd, është e vendosur në Liushi qytetit e Wenzhou City i cili është i famshëm për aplikim elektrike. Ne jemi një prodhues profesional dhe furnizuesit e kontrollues temperatura, sensorë për temperatura, stafetë të forta shtetërore, silic kontrolluar rregullator roltage, ekran dixhital metra elektrike (ac / dc Ampere, ac / dc voltmetër, Faza, frekuenca, Power, Power Faktori Meter) Programmable Inteligjente Meter, Multi-funksion (rrjeti) Monitor energjisë.

The site of online casino Vavada is a popular resource for online gambling. Register at the link on the official site of the service and get a no deposit bonus of 100 freespins. Looking for a good online casino? Come and play at the online casino Vavada.

Excellent opportunities for gambling at the official site of Casino Joy. The site is very popular and has established itself as an honest and reliable online casino. Come and play gambling for money online at Casino Joy.

Зацени возможности для гемблинга сайта Джозз Казино Онлайн. Регистрируйся и получай приветственный бонус +100% к сумме первого депозита. Ищешь надёжное онлайн казино? Заходи и играй на Джозз Казино Онлайн.

Kontrollues PID

PID kontrollues është pranuar universalisht dhe më i zakonshëm që përdoret kontrollues në aplikim industrial, sepse PID kontrollues është i thjeshtë, për të siguruar stabilitet të mirë dhe përgjigje të shpejtë.

Lajme

DIZAJNIT TUAJ VET BRAND

Ne gjithashtu mund të ofrojë OEM shërbimin e prodhimit për konsumatorët në të gjithë botën.

WhatsApp Online Chat !