Shumicë SSR-80DA Single Faza AC Solid State fabrikë Relay dhe prodhuesit | Taiquan Electric
Keni një pyetje? Na jep një telefonatë: 86-13806605444

SSR-80DA Single Faza AC Solid State Relay

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi i përgjithshëm: Solid State rele (SSR) përdoret zakonisht në pajisje periferike kompjuterike interface, ngrohje elektrike furre, pajisje termostat, makineri CNC, pajisje industriale automatizimi, dritat Signal, Faza ndriçim të kontrollit pajisjet orkestrim, Pajisje mjekësore, fotokopjuese, makineri plastike, Kondicionerë, makina larëse, përveç kimike, qymyr dhe të tjera shpërthim-provë, lagështi, anti-korrozioni të ketë një numër të madh të përdorimit, si një zëvendësim ideal për ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim i përgjithshëm :

  fasfsa (3)

  The Solid State Relay (SSR) përdoret zakonisht në pajisje periferike kompjuterike ndërfaqes, ngrohje elektrike furre, pajisje termostat, makineri CNC, pajisje industriale automatizimi, dritat Signal, Faza ndriçim të kontrollit pajisjet orkestrim, pajisje mjekësore, fotokopjues, makineri plastike, conditioners ajrit, lavatriçe, përveç kimike, qymyr dhe të tjera shpërthim-provë, lagështi, anti-korrozioni të ketë një numër të madh të përdorimit, si një zëvendësim ideal për rele elektromagnetike, AC contactor. Ajo ka karakteristikat e mëposhtme: 

   • input aktuale Small,

   • reagim të menjëhershëm,

   • Asnjë zhurmë,

   • Jetë e gjatë,

   • Compatible me interfaces MCU PLC, 

   

  Parametrat kryesore teknike:

  Model: SSR- 80DA  (DC AC)
  aktual Load 80A
  Voltage Load 24-380VAC
  kontrolli i tensionit 3-32VDC
  Kontrolli aktual DC5-15mA
  On Voltage ≤1.3VAC
  Off rrjedhjen e rrymes ≤2mA
  On-off kohë ≤10mS
  Forca dielektrike Input - Prodhimi - kati ≥ 2500VAC
  Rezistenca izolim 1000MΩ / 500VDC
  Temperatura Ambient -30 ℃ ~ + 75 ℃
  Metodat në rritje Bolt fikse
  Udhëzimet e punës LED
  peshë 135g

   

  Dimension & mbajë fikse:

  fasfsa (2)


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat !