CJX2-95N shumicë New Lloji AC fabrikë Contactor dhe prodhuesit | Taiquan Electric
Keni një pyetje? Na jep një telefonatë: 86-13806605444

Contactor CJX2-95N New Lloji AC

Përshkrim i shkurtër:

General description : CJX2-DN series AC Contactors are suitable for frequency 50/60Hz, rated insulation voltage up to 1000V, rated operation current 9-150A under AC-3 duty. It is mainly used for making and breaking electric circuits at a long distance & for frequent starting, stopping & controlling AC Motors. It is used in combination with thermal relay to compose a magnetic motor starter. The products comply with IEC60947-4.   Model explanation:   Specifications: Name CJX2-DN ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim i përgjithshëm :

  gasas (4)

  seri CJX2-DN AC Contactors janë të përshtatshme për frekuencë 50 / 60Hz, vlerësuarat izolimin tension deri 1000V, vlerësuarat operacion 9-150A aktuale nën AC-3 detyrë. Ajo është përdorur kryesisht për të bërë dhe për thyerjen e qarqeve elektrike në një distancë të gjatë dhe për të filluar të shpeshta, ndalimin dhe kontrollin AC Motors. Ajo është përdorur në kombinim me rele termike të kompozoj një iniciativë motor magnetike. Produktet në përputhje me IEC60947-4.

   

  Shpjegimi Model:

  fsafas (1)

   

  specifikimet:

  emër

  CJX2-DN (LC1-D tipi i ri) AC Contactor

  model

  CJX2-09N

  CJX2-12N

  CJX2-18N

  CJX2-25N

  CJX2-32N

   

  Vlerësuarat aktuale (A)

  Dmth max AC-3 (Ue≤440V)

  9

  12

  18

  25

  32

  Dmth AC-1 (0≤60 ℃)

  25

   

  32

  40

  50

  Numri i poleve

  3

  3

  4

  3

  3

  4

  3

   

   

   

  Fuqia operacionale në AC-3 (KW)

  220 / 240V

  2.2

  3

  4

  5.5

  7.5

  380 / 400V

  4

  5.5

  7.5

  11

  15

  415 / 440V

  4

  5.5

  9

  11

  15

  500V

  5.5

  7.5

  10

  15

  18.5

  660 / 690V

  5.5

  7.5

  10

  15

  18.5

  1000V

  -

  -

  -

  -

  -

  kontakte ndihmëse Varg që përmban deri në 4 N / C ose N / O menjëhershëm, deri në 1N / O + 1N / C vonesën në kohë dhe deri në 2 N / O ose N / C kontaktet e mbrojtur dhe 2 terminale ekran vazhdimësi
  manual Compatible ose auto termike relays mbingarkesë Klasa 10A 0.1 ... 10A 0.10 ... 13A 0.10 ... 18A 0.10 ... 32A 0.10 ... 38A
  Klasa 20 2.5 ... 10A 2.5 ... 13A 2.5 ... 18A 2.5 ... 32A

  -

  Modulet shtypës (DC dhe konsumit të ulët contactors kanë ndërtuar në shtypjen kufizon diodë si standart) varistor

  diodë

  -

  -

  -

  -

  -

  qark RC

  pik bidirectional

   

   

   

   

   

   

   

  rele

  Interfaces Relay + Funksioni refuzo

  ••

  shtetit të ngurta

  referencat tipit contactor

  ~ Ose === 3P

  CJX2-09N

  CJX2-12N

  CJX2-18N

  CJX2-25N

  CJX2-32N

  ~ 4-P

  -

  CJX2-12N

  -

  CJX2-25N

  -

  === 4P

  -

  CJX2-12N

  -

  CJX2-25N

  -

  Përmbysur referenca lloj contactor

   

  ~ 3P

  CJX2-09N

  CJX2-12N

  CJX2-18N

  CJX2-25N

  CJX2-32N

  === 3P

  CJX2-09N

  CJX2-12N

  CJX2-18N

  CJX2-25N

  CJX2-32N

  ~ 4P

  -

  CJX2-12N

  -

  CJX2-25N

  -

  === 4P

  -

  CJX2-12N

  -

  CJX2-25N

  -

   

   

  emër

  CJX2-DN (LC1-D tipi i ri) AC Contactor

  model

  CJX2-40N

  CJX2-50N

  CJX2-65N

  CJX2-80N

  CJX2-95N

   

  Vlerësuarat aktuale (A)

  Dmth max AC-3 (Ue≤440V)

  40

  50

  65

  80

  95

  Dmth AC-1 (0≤60 ℃)

  60

  80

   

  125

   
  Numri i poleve

  3

  4

  3

  3

  4

  3

  4

  3

   

   

   

  Fuqia operacionale në AC-3 (KW)

  220 / 240v

  11

  15

  18.5

  22

  25

  380 / 400V

  18.5

  22

  30

  37

  45

  415 / 440V

  22

  25/30

  37

  45

  45

  500v

  22

  30

  37

  55

  55

  660 / 690V

  30

  33

  37

  45

  45

  1000

  22

  30

  37

  45

  45

  kontakte ndihmëse Varg që përmban deri në 4 N / C ose N / O menjëhershëm, deri në 1N / O + 1N / C vonesën në kohë dhe deri në 2 N / O ose N / C kontaktet e mbrojtur dhe 2 terminale ekran vazhdimësi
  manual Compatible ose auto termike relays mbingarkesë Klasa 10A 17 ... 50A 17 ... 70A 17 ... 80A 17 ... 104A 17 ... 104A
  Klasa 20 17 ... 40A 17 ... 65A 17 ... 70A 17 ... 80A

   

  Modulet shtypës (DC dhe konsumit të ulët contactors kanë ndërtuar në shtypjen kufizon diodë si standart) varistor

   

  diodë

   

  qark RC

   

  pik bidirectional

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  rele

  Interfaces Relay + Funksioni refuzo

  ••

  shtetit të ngurta

  referencat tipit contactor

  ~ Ose === 3P

  CJX2-40N

  CJX2-50N

  CJX2-65N

  CJX2-80N

  CJX2-95N

  ~ 4-P

  CJX2-40N

  -

  CJX2-65N

  CJX2-80N

  -

  === 4P

  CJX2-40N

  -

  CJX2-65N

  CJX2-80N

  -

  Përmbysur referenca lloj contactor

   

  ~ 3P

  CJX2-40N

  CJX2-50N

  CJX2-65N

  CJX2-80N

  CJX2-95N

  === 3P

  -

  -

  -

  -

  -

  ~ 4P

  CJX2-40N

  -

  CJX2-65N

  CJX2-80N

  -

  === 4P

  -

  -

  -

  -

  -

   

  Standard kontrollit qark Tensionet

  Spirale Volts (V)

  24

  42

  48

  110

  220

  230

  240

  380

  400

  415

  440

  500

  660

  50Hz

  B5

  D5

  E5

  F5

  M5

  P5

  U5

  Q5

  V5

  N5

  R5

  S5

  V5

  60Hz

  B6

  D6

  E6

  F6

  M6

  -

  U6

  Q6

  -

  -

  R6

  -

  -

  50 / 60Hz

  B7

  D7

  E7

  F7

  M7

  P7

  U7

  Q7

  V7

  N7

  R7

  -

  -

   


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat !